Projekt bez tytułu

Co to jest boathouse ?

Boathouse to najprościej mówiąc dom na wodzie, a w dosłownym tłumaczenie z języka angielskiego oznacza dom łódź. Charakteryzują się specjalną konstrukcją fundamentu, dzięki czemu dom może zostać umiejscowiony na wodzie.  

Domy na wodzie charakteryzują się niezwykłą różnorodnością. Od prostych domów po bardzo luksusowe. Boathouse to nie są jedynie małe domki, choć i takie posiadają wszelkie potrzebne funkcjonalności. Rozmaite modele wypadają w opcjach z większymi i mniejszymi powierzchniami użytkowymi. Co więcej mogą posiadać taras, również na dachu.  

Boathouse są całoroczne, ale też mogą być używane jako domy sezonowe. Również pod wynajem, jako ciekawa alternatywa dla podróżujących.  

Ich największą zaletą jest zdecydowanie lokalizacja w jakiej się znajdują, a mianowicie bezpośrednio na wodzie. Każdego dnia możesz spędzać czas, czy to pracując, wykonując domowe obowiązki, relaksując się w samotności, z rodziną lub przyjaciółmi w towarzystwie tafli wody.  

Jak jest z wytrzymałością domów boathouse?  

O to nie musisz się martwić, dzięki specjalnej konstrukcji budynku i użyciu materiałów zewnętrznych o zwiększonej odporności na wilgoć. Wnętrza natomiast może być wykończone tak samo jak w tradycyjnym domu. 

Zapytasz zatem gdzie możesz znaleźć i zakupić boathouse, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i potrzeby? 

 

Comments are closed.