Projekt bez tytułu (2)

Co to jest dom prefabrykowany? 

Mieszkając na co dzień w domu prefabrykowanym nie zauważa się różnic. Sposób użytkowania jest taki sam jak w przypadku tradycyjnego domu. Dom prefabrykowany jest całoroczny, wykończony pod klucz w taki sam sposób. Natomiast w konstrukcji, pod warstwą tynku, pojawia się innowacyjna technologia.  

Niezwykłość tego budownictwa polega na produkcji prawie całego domu w fabryce. Na miejsce inwestycji przyjeżdża w odpowiednio zabezpieczonych elementach. Dla zobrazowania, sam montaż możemy bardzo ogólnie przyrównać do składania klocków.  

Budowa w halach fabryki daje dużą przewagę rozwiązaniu domu prefabrykowanemu nad technologią murowaną. Czas realizacji znacznie się skraca, ponieważ już po kilkunastu tygodniach od złożenia zamówienia możesz zamieszkać we własnym domu. Ponadto, cały proces odbywa się w kontrolowanych warunkach w fabryce dzięki czemu jakość elementów jest wysoka. 

Dopasowanie domu prefabrykowanego pod własne potrzeby korzystając z konfiguratora na platformie jest proste i przyjemne. W kilka minut znajdziesz dom, który spełni Twoje oczekiwania estetyczne, funkcjonalne i technologiczne. 

Wspominając o technologii, domy prefabrykowane mogą zostać wyposażone w szereg rozwiązań, które wpłyną pozytywnie zarówno na środowisko, jak i Twój portfel. Oczywiście mowa między innymi o ekologicznych przydomowych oczyszczalniach, panelach fotowoltaicznych, pomp ciepła i wielu innych. Dodatkowo, sama bryła budynku, odpowiednio zaprojektowana z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów daje możliwość stworzenia domu pasywnego. W skali roku rachunki za ogrzewanie w domu pasywnym bywają znacznie niższe.  

 

Comments are closed.