Projekt bez tytułu (7)

Czy domy modułowe można rozbudowywać o kolejne moduły?

Czas pokazuje, że nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, jak potoczy się życie. Szczególnie przy wyborze domu ten sama metraż może za jakiś czas okazać się już niewystarczający. Najczęściej dzieje się tak, kiedy pojawiają się dzieci, wprowadzają się rodzice, którymi się opiekujemy, czy przenosimy się na pracę zdalną, jak to pokazał ubiegły rok.

Budownictwo modułowe to nie tylko szybki czas realizacji, jeśli wcześniej przygotujemy się na możliwość rozbudowy domu o kolejne moduły, nie będzie stanowić to problemu.

O czym warto pamiętać, aby móc w przyszłości rozbudować dom modułowy?

1. Pozwolenia – jeśli dom jest na zgłoszenie, warto i tak wystąpić o pozwolenie na budowę. Dostawienie kolejnych modułów zwiększy metraż i prawdopodobnie przekroczymy dozwoloną wielkość 35m2.

2. Wybrać dom i producenta, który jest nie tylko pewnym partnerem, z pewnością, że nie zniknie z rynku za jakiś czas, lecz również budującym w technologii, która pozwala na dołączanie kolejnych modułów. Korzystając z www.innhus.com, nie musisz martwić się, w jaki sposób znaleźć odpowiedniego producenta, pomożemy Ci w tym.

3. Wielkość działki – tutaj również warto zainwestować w większą działkę, która pozwoli na swobodne ustawienie dodatkowych modułów, zgodnie z zagospodarowaniem terenu i zachowując odpowiednie odległości od granicy działki.

Jeśli poszukujesz domu, który z łatwością będziesz mógł powiększyć o dodatkową przestrzeń dla swojej rodziny, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni dom.

Comments are closed.