O Nas

Poznaj Innhus – innowacyjne domy ekologiczne.

Przedstawiamy Ci koncepcję budowy domów w technologii modułowej. Niezależnie czy jesteś zainteresowany małym domkiem letniskowym na zgłoszenie, czy całorocznym domem jednorodzinnym (zbudowanym w oparciu o pozwolenie budowlane) – mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę dla długotrwałego i kosztochłonnego budownictwa w technologii murowanej.


Wyobraź sobie, że właśnie okazało się, że dysponujesz odpowiednią kwotą gotówki lub zdolnością kredytową, aby móc pozwolić sobie na zamieszkanie w swoim wymarzonym domu…


Być może pierwsza myśl jaka przychodzi Ci do głowy: to musi potrwać… druga myśl: Kupię dom na rynku wtórym lub od dewelopera godząc się na kompromisy albo wybiorę ten jedyny – z katalogu i za rok-dwa będę mógł się wprowadzać. Czy aby na pewno jesteś gotów na kompromis w kwestii tak ważnej jak  Twoje marzenia?


A gdyby tak była możliwość wybrać idealny projekt i już za 3 miesiące móc zamieszkać wraz ze swoją rodziną. Innhus daje Ci taką możliwość.

Poznaj nasz zespół

Michał Leśniewski

Menedżer sprzedaży i przedsiębiorca: rozwija inicjatywy, w których może realizować się poprzez kształtowanie polityki sprzedaży oraz zarządzanie operacyjne. Z kolei jako entuzjasta budownictwa modułowego/szkieletowego z pasją i zaangażowaniem przystąpił do tworzenia wartości jaką na rynek europejski wnosi  Innhus.

Marta Bredow

Architekt wnętrz i przedsiębiorca. Prowadzi pracownię projektową Studio 98, w której wraz z zespołem wprowadza w codzienne życie piękno, ubierając je w funkcjonalne ramy dopasowane do potrzeb użytkowników i nadając im zupełnie nowy wymiar. Pasjonuje ją wpływ przestrzeni na człowieka dlatego w architekturze dąży do symbiozy pomiędzy człowiekiem,  budynkiem a naturą, poszukując innowacyjnych oraz ekologicznych rozwiązań technologicznych. 

Kamil Józefowski

Praktyk biznesu, wizjoner, doświadczony lider w tworzeniu zespołów w różnorodnych, specjalistycznych projektach. W swoim życiu otwierał wiele firm. Wprowadził nowe marki na rynek krajowy oraz zagraniczny. Angażuje się w projekty, za którymi stoją wartościowi ludzie i wraz z nimi realizuje innowacyjne pomysły. Od zawsze związany z branżą budowlaną. Zrealizował wiele inwestycji związanych z rynkiem nieruchomości.

Bartłomiej Borowiec

Młody chłopak szukający nowych wyzwań oraz możliwości rozwoju. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne, uważa budownictwo prefabrykowane za przyszłość. W zespole zajmuje się działaniami operacyjnymi. 

Katarzyna Walkowska

Jest osobą z 8 letnim doświadczeniem w handlu. Świetnie czuje się w kontaktach z klientami. W swoim codziennym życiu poszukuje nowych wyzwań, które motywują ją do działania. W zespole Innhus zajmuje się obsługą i doradztwem dla klientów. 

 

Marta Sielska

Z wykształcenia jest nauczycielką klas młodszych. Jej mocną stroną jest komunikatywność i umiejętność pracy w grupie. potrafi działać pod presją, co daje jej motywacje do działania i podejmowania trudnych decyzji. Jest osobą energiczną i konsekwentną w dążeniu do wyznaczonych celów. W zespole zajmuje się marketingiem.

Julia Nazarek

Z wykształcenia jest fryzjerem i interesuje się kosmetologią. Jest osobą obowiązkową, dokładną i konsekwentną. Łatwo nawiązuje kontakty z klientami. W zespole zajmuje się marketingiem.

Przeanalizowaliśmy rynek budownictwa modułowego i właśnie wyruszamy w kolejną fascynującą podróż jaką jest pomoc w wyborze oraz zbudowaniu Twojego wymarzonego domu.

Możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji, porozmawiać na temat technologii i rozwiązań – gwarantujemy Ci przy tym rzetelne i obiektywne doradztwo przy wyborze materiałów wykończeniowych.

Oferowane przez nas budynki zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkowania i ekologii. Wykorzystując technologie naszych dostawców podejmujesz świadomą decyzję, w jaki sposób wpłyniesz na swój lokalny ekosystem. Możesz zatem zamówić dom o niskim zużyciu energii, wyposażony w oszczędne ogrzewanie elektryczne, instalację fotowoltaiczną, przydomową oczyszczalnię ścieków czy zbiorniki na wodę opadową. Masz realny wpływ na to jak będzie wyglądało Twoje otoczenie za kilka lat. Mało tego, możesz być jednym z pionierów nowoczesnych i ekologicznych technologii w służbie człowiekowi.

A gdybyś potrzebował czegoś więcej? Pomożemy Ci urządzić wnętrza w dobrym stylu i ze smakiem.

Projektując nasze budynki oraz wnętrza kierujemy się przede wszystkim funkcjonalnością. Poszukujemy jak najlepszych rozwiązań, aby zapewnić Tobie oraz Twojej rodzinie wysoki komfort mieszkania. Wybierając wysokiej jakości materiały koncentrujemy się, aby nie tylko cieszyły oko, ale też służyły Ci przez wiele lat.

Domy Innhus z powodzeniem mogą być stawiane na osiedlach wielorodzinnych, jak również z dala od miejskiego zgiełku. Zastosowane technologie pozwalają również na budowę na działkach bezpośrednio położonych przy lesie. Ponadto, przy zachowaniu odpowiednich procedur możesz zamówić transport i przeprowadzić się w  inne, dowolne miejsce razem ze swoim domem.

I jeszcze jedna rzecz – nasza technologii nie odbiega kosztowo od budownictwa murowanego. Jeśli zatem marzysz o własnym i przytulnym domu ekologicznym zapraszamy Cię do kontaktu – pamiętaj – już za 3 miesiące możesz mieszkać w nowym, wyjątkowym miejscu!

DLACZEGO MY?

zaopiekujemy się Tobą na każdym etapie inwestycji, od projektu po klucz

desing na światowym poziomie

nowoczesne i przyjazne środowisku technologie

wysoka jakość i precyzja wykończenia

krótki czas realizacji
– ok. 3 miesiące

niskie koszty ogrzewania


KONTAKT