O nas

O nas

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem domów mobilnych Tomex na Polskę i Europę Zachodnią.

W ofercie znajdują się najwyższej jakości domy letniskowe – jakość potwierdza kilkuset zadowolonych klientów oraz fakt, że fabryka Tomex buduje domy nieprzerwanie od 1992 roku.

Jednak to Ty jako klient jesteś w centrum naszego zainteresowania, dlatego pracujemy z myślą o najwyższym poziomie obsługi; dbamy o relacje z klientami od momentu otrzymania zapytania aż po dostawę Twojego wymarzonego domu pod wskazany adres.

Budynki, które oferujemy zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkowania i ekologii. Wykorzystując technologię Tomex podejmujesz świadomą decyzję, w jaki sposób wpłyniesz na swój lokalny ekosystem. Możesz zatem zamówić dom o niskim zużyciu energii, wyposażony w oszczędne ogrzewanie elektryczne, instalację fotowoltaiczną, przydomową oczyszczalnię ścieków czy zbiorniki na wodę opadową. Masz realny wpływ na to jak będzie wyglądało Twoje otoczenie za kilka lat. Mało tego, możesz być jednym z pionierów nowoczesnych i ekologicznych technologii w służbie człowiekowi.

Wnętrza zostały zaprojektowane  z nastawieniem na wysoką funkcjonalność. Nasi inżynierowie projektują nowe modele poszukują rozwiązań, które zapewnić Tobie i twojej rodzinie wysoki komfort użytkowania. Materiały wykończeniowe dobrane są zarówno z uwzględnieniem aspektów wizualnych ale przede wszystkim mają Ci służyć przez wiele lat.

Wybierając nasz dom gwarantujemy:

wsparcie i doradzctwo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

wysoka jakość

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

szybki czas realizacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

niskie koszty ogrzewania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.