WitamY!

Znajdź najwygodniejsze miejsce do życia.

Zapraszamy do odkrycia naszych domów, które zostały zaprojektowane i wybudowane z myślą o Twoim komforcie i relaksie. Każdy z naszych domów jest unikalny i oferuje niepowtarzalny styl oraz funkcjonalność. Odkryj naszą ofertę i znajdź swój wymarzony dom!

Dostarczamy mobilne domy o nowoczesnym designie i najlepszym wyposażeniu.

Innhus oficjalny dystrybutor domów mobilnych Tomex.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem domów mobilnych Tomex na Polskę i Europę Zachodnią. Naszym klientom dostarczamy budynki o konstrukcji drewnianej, zarówno mieszkalne, jak i komercyjne.

W ofercie znajdują się domki letniskowe najwyższej jakości – jakość potwierdza kilkuset zadowolonych klientów oraz fakt, że fabryka Tomex buduje domy nieprzerwanie od 1992 roku.

Najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Oferowane przez nas budynki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i ekologii. Korzystając z technologii Tomex podejmujesz świadomą decyzję o tym, jak wpłyniesz na swój lokalny ekosystem.

wsparcie i doradzctwo

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w wyborze i odpowie na wszelkie pytania. Jesteśmy dla Ciebie i aby Cię wspierać.

wysoka jakość

Stawiamy na materiały najwyższej jakości , dzięki którym nasze domki są nie tylko wytrzymałe, ale również energooszczędne.

szybki czas realizacji

Możesz zamieszkać w swoim wymarzonym domu już za kilka miesięcy. Bez nadzorowania budowy, koordynacji prac, czy zamawiania materiałów.

niskie koszty ogrzewania

Nasza firma oferuje wiele rozwiązań technologicznych, które pomogą Ci oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie.

Najnowsze artykuły na blogu

Nasz blog to źródło informacji na temat rozwiązań technologicznych w domach oraz designu wnętrz.